SMART BOOKS – Nowa jakość książek dla dzieci i młodzieży !

Opis marki i wydawnictwa:

Marka Smart Books to nowa jakość książek dla dzieci i młodzieży na rynku wydawniczym. Właścicielem marki i wydawcą jest firma Euro-focus z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Firma Euro-focus współtworzyła takie hity rynku wydawniczego jak na przykład publikacje Ewy Chodakowskiej czy serię książek Keri Smith (Zniszcz Ten Dziennik itd.)

Publikacje pod marką Smart Books cechuje szczególna dbałość o najwyższą jakość pod względem zawartości merytorycznej, grafiki oraz wykonania. Wszystkie publikacje spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa i obowiązujących norm jakości na terenie Unii Europejskiej.

 

NOWOŚCI

Seria Smart Books - Książeczki Poznawcze:

Wyjątkowa seria książeczek poznawczych Smart Books przeznaczona dla najmłodszych dzieci: rozwija, uczy i bawi. Specjalna grafika dostosowana do wieku maluszka, uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat. To pierwsze książeczki, które idealnie łączą naukę i zabawę budując więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem.

Smart Books – mądre książki z artystyczną duszą !

 

 

Tu kupisz online

logo bonito

logo nieprzeczytane

logo empik

Patronat medialny

logo color dzidziusiowo

Smart Books

Smart Books to rozpoznawalna marka wśród książeczek dla dzieci. Współpracujemy z solidnymi Partnerami, rysownikami i autorami z całego Świata. Nasi klienci biznesowi – Sieci Handlowe – doceniają nas za indywidualne podejście i elastyczność. Nasi Klienci otrzymują mądre książki z artystyczną duszą!

UWAGA! Ten serwis używa cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand
© 2019 Smart Books. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. ©
flamaster.net responsywne strony internetowe