Z dumą informujemy, że na stałe do marki Smart Books dołączyły kolejne wydawnictwa międzynarodowe, których publikacje będziemy oferować na rynku polskim. Są to dwa, znane, brytyjskie wydawnictwa I am a Bookworm oraz Rockpool Publishing.

 

New IAABW Logo 300I am a Bookworm to wydawnictwo bajek dla najmłodszych dzieci, książeczek kartonikowych, obrazkowych i książek do kąpieli, specjalizujące się w tworzeniu pięknych książek dla dzieci, które ekscytują, edukują, bawią i inspirują…, przykładowy katalog można zobaczyć tutaj: https://issuu.com/iamabookworm/docs/i_am_a_bookworm_-_2016_catalogue

 

 

 

Rockpool logo 300Rockpool Publishing to przede wszystkim bogata oferta literatury dla dzieci do 12 roku życia. Główną postacią wydawnictwa jest popularny rysownik i ilustrator książek – Stuart Trotter. Stuart rysował m.in. Misia Ruperta, Listonosza Pata, Kubusia Puchatka czy postacie Wallace’a i Gromita. Jego prace oraz książki jego autorstwa znajdziecie tutaj: https://www.stuarttrotterillustration.co.uk/

 

Nowy Partner Smart Books – Green Android Ltd.

 

Logo Green Android Ltd.

Z przyjemnością i dumą informujemy, że do grupy Smart Books dołączył kolejny Partner ! Wydawnictwo Green Android Ltd. z Wielkiej Brytanii – z którym podpisaliśmy umowę – jest rodzinną firmą z wieloletnimi tradycjami, której publikacje będziemy wydawać na terenie Polski.

W ofercie Green Android znajdują się książeczki dla dzieci, publikacje edukacyjne, książki do nauki rysowania oraz kolorowanki.

Katalog z ofertą wydawnictwa znajdziecie tutaj: https://issuu.com/greenandroid/docs/2016_autumn_ctalog__crop_

 

Moje pierwsze 100 słów - SmartBooks

MOJE PIERWSZE 100 SŁÓW ma Patronów Medialnych!

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza najnowsza książeczka dla maluchów MOJE PIERWSZE 100 SŁÓW otrzymała pozytywną opinię i uzyskała Patronaty Medialne od: MiniMiniTV, Babyonline.pl, Mamo To Ja, Twoje Dziecko oraz Twój Maluszek.

 

 

 

minimini logo 150px babyonline logo 150px mamotoja logo 150px twojedziecko logo 150 twojmaluszek logo 150px

 

 

 

 

Tu kupisz online

logo bonito

logo nieprzeczytane

logo empik

Patronat medialny

logo color dzidziusiowo

Smart Books

Smart Books to rozpoznawalna marka wśród książeczek dla dzieci. Współpracujemy z solidnymi Partnerami, rysownikami i autorami z całego Świata. Nasi klienci biznesowi – Sieci Handlowe – doceniają nas za indywidualne podejście i elastyczność. Nasi Klienci otrzymują mądre książki z artystyczną duszą!

UWAGA! Ten serwis używa cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand
© 2019 Smart Books. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. ©
flamaster.net responsywne strony internetowe