Nowy Partner Smart Books – Green Android Ltd.

 

Logo Green Android Ltd.

Z przyjemnością i dumą informujemy, że do grupy Smart Books dołączył kolejny Partner ! Wydawnictwo Green Android Ltd. z Wielkiej Brytanii – z którym podpisaliśmy umowę – jest rodzinną firmą z wieloletnimi tradycjami, której publikacje będziemy wydawać na terenie Polski.

W ofercie Green Android znajdują się książeczki dla dzieci, publikacje edukacyjne, książki do nauki rysowania oraz kolorowanki.

Katalog z ofertą wydawnictwa znajdziecie tutaj: https://issuu.com/greenandroid/docs/2016_autumn_ctalog__crop_

 

Moje pierwsze 100 słów - SmartBooks

MOJE PIERWSZE 100 SŁÓW ma Patronów Medialnych!

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza najnowsza książeczka dla maluchów MOJE PIERWSZE 100 SŁÓW otrzymała pozytywną opinię i uzyskała Patronaty Medialne od: MiniMiniTV, Babyonline.pl, Mamo To Ja, Twoje Dziecko oraz Twój Maluszek.

 

 

 

minimini logo 150px babyonline logo 150px mamotoja logo 150px twojedziecko logo 150 twojmaluszek logo 150px

 

 

 

 

Tu kupisz online

logoplaton24

Patronat medialny

logo color dzidziusiowo

Smart Books

Smart Books to rozpoznawalna marka wśród książeczek dla dzieci. Współpracujemy z solidnymi Partnerami, rysownikami i autorami z całego Świata. Nasi klienci biznesowi – Sieci Handlowe – doceniają nas za indywidualne podejście i elastyczność. Nasi Klienci otrzymują mądre książki z artystyczną duszą!

UWAGA! Ten serwis używa cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand
© 2015 Smart Books. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. ©
flamaster.net responsywne strony internetowe